Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas
Афіша


Наш постер
Наш логотип
Наша єпархія
Одрі - міжнародні пасажирські перевезення
Рух "За тверезість"
Сайт ДивенСвіт

Історія створення

Бог нам  дав універсальний рецепт людського щастя, який у сучасному вирі турбот людина згубила: відвернутися від гріха й  усім серцем полюбити Бога. Тріо «Новий час» закликає людей змінити хід приземленої думки і кожному заявити: «Я маю жити по-новому!».

2013-09-16_223714

Отець Роман Назаркевич втілив ідею поєднання любові до музики і душпастирського служіння у час піднесення народного духу 2004 р. А перший виступ, як родинного колективу відбувся на сходах Вузлівського будинку культури, перед парафіянами. І хоча дещо незвично їм було бачити своїх духовних провідників у новому амплуа, все ж милозвучність трьохголосся не залишили байдужими нікого. Запам’ятався перший концерт «Нового часу» 22 листопада особливим натхненням виконавців та вдячністю, що пломеніла в очах слухачів. Щире зворушення, любов до музики, потреба у творчості вилились у неповторне звучання пісні батьків-священиків, які славили Бога та Україну разом зі своїми дітьми. І назва першої пісні також була символічною: «Ми – діти України».

 

З новою силою заявила про себе духовна пісня у виконанні тріо священиків «Новий час». Вона зачаровує людські серця, пісня народжена добротою, створена у миті особливого піднесення, сповнена сили проповіді. Бо які б обов’язки на священика не покладала Церква, у всьому, відчуваючи присутність Бога,  відчуває себе священиком: і коли посилає до небес молитву, і коли через слово-пісню виявляє свою любов, свій талант, свою сутність, проголошуючи хвалу Господові.

 

«Використовуючи цей могутній засіб проповіді, ми маємо можливість занести людям пісню про свого Творця, про матір, про те, що нам болить і що радує, і в такий спосіб взаємно зближувати людей навколо таких святих ідей»
о. Роман Назаркевич.

2013-09-16_223800

Творчість о. Романа Назаркевича, пароха с. Вузлове і с. Бабичі, о. Мирослава Ковальчука, пароха с. Павлів, світлої пам’яті о. Андрія Щепана, пароха с. Старий Добротвір, чиї парафії знаходились зовсім поруч у Сокальсько-Жовківській єпархії,  стала ще одним інструментом  донесення  до людей світла Євангелія.

 

Нині духовна пісня, вийшовши за межі церкви, родини,  залунала в школах, палацах культури, концертних залах, на багатотисячних пісенних фестивалях. Радо відгукуючись на запрошення священиків із сусідніх сіл, колектив почав активно концертувати з першою програмою „З Богом і Україною”. А вже у вересні 2005 р. отці презентують перший музичний альбом під назвою «Подай мені руку». Пісні у виконанні тріо священиків „Новий час” хотіли почути скрізь:  і у Києві , і у Тернополі, Івано-Франківську, у Волинській та Львівській областях. Вітала їх Польща, Італія, Іспанія. «Новий час» став постійним бажаним гостем духовно-патріотичних акцій.

 

Керівник гурту, о. Роман, започаткував у 2007 у Радехівському районі фестиваль духовно-патріотичної пісні «Пісенні передзвони». Вдруге цей фестиваль пройшов 28 серпня 2009р. у с. Павлів, де відбулася презентація наступного музичного альбому „Щастя бажаємо вашому дому!”. Аудіодиски великим тиражем розійшлися по Україні та за її межами, бо це тепле пісенне побажання сказане зі щирістю та благословенням усім християнським родинам.

 

«Кожен християнин повинен: Бога Любити, Богові служити й Бога прославляти. У тому виявляється щастя людини. Ми почуваємося щасливими, бо тією душпастирською і спільною мистецькою працею ми виявляємо любов до Господа Бога, тим Йому служимо та прославляємо»
о. Андрій Щепан.

 

У 2011 втретє планувалося провести фестиваль «Пісенні передзвони» у с. Добротвір. Та не судилося… 5 вересня раптово обірвалася життєва стежка о. Андрія Щепана на 38 році… Він був єдиним священиком, якому майбутній патріарх Блаженніший Святослав Шевчук був дияконом у 1994 р.під час шлюбу. Служіння о. Андрія не було бурхливим, як хвилі, які можуть захлиснути пристрастями, це було спокійне служіння, тихе, як Боже дихання. Він був неперевершеним майстром залагодження конфліктів, усяких непорозумінь, бо все перепускав через своє любляче, пастирське серце. Тепер залишається поруч у незримий спосіб – у пам’яті рідних, друзів, парафіян – і співає десь у небесній щасливості. Отець Андрій виходив на сцену 353 рази….
2013-09-16_224512У скорботний для колективу час руку з дружньою підтримкою простягнув отець Петро Микитюк – настоятель храму св. Димитрія Солунського у с. Гоголів. Нелегко було йому одразу вивчити складні сольні партії, співставити звичні обов’язки і сценічне життя. Колектив із вдячністю вітав його наполегливість, молодечий запал. Присутність о. Петра дозволила не опустити руки, вистояти, спонукала до пошуків й оновлення репертуару.

Навесні 2012 р. до складу тріо ввійшов отець Тарас Когут. Розпочалася праця над третім пісенним альбомом.

 

«Для християнина джерелом натхнення є Господь Бог, Який постійно запрошує нас до Своєї слави. І Він завжди робить це Своїм могутнім словом – словом Євангелії. А коли це Cлово, зодягнуте музикою, натхненним співом, то проникає до самого дна людського серця….»
о. Тарас Когут.

2013-09-16_224543Тріо активно співпрацює з громадськими об’єднаннями, що сповідують християнські моральні цінності, мають просвітницькі й духовні напрями роботи. Пам’ятаючи, яка земля їх народила, учасники колективу вважають ще одним своїм обов’язком сіяти в душі людей не лише духовні, але й патріотичні зерна, вести просвітницьку роботу, беручи тим самим на себе частину відповідальності за долю свого народу, за те, яким буде його майбуття. З ініціативи п. Ірини Сех, народного депутата , впродовж 2012 р. й на початку 2013 р. втілювався спільний проект «Вставайте ходімо» – духовно-просвітницька програма по запобіганню алкоголізму Львівської обласної ради та підкомісії УГКЦ «За тверезість життя». Записали разом і відеороботу на пісню «Не пиймо браття». А слухачі, без сумніву, з концертних  залів переймали любов, тепло, віру в перемогу добра, несли надію та радість у свої міста, у свої села, у свої родини.

 

Підтримують отці своїми місійними, благодійними виступами і громади на Східній України. Так у листопаді 2011 побували в Одесі, а в новому складі у травні 2013 в м. Ірпінь. Кошти, зібрані за ці концерти, було передано на будівництво греко-католицьких храмів .

Нині за підтримки небайдужих до духовної пісні людей тріо продовжує виступи з релігійно-патріотичними програмами «З Богом і Україною», «Щастя бажаємо Вашому дому». Поруч із піснями-проповідями звучать і воскресні теми, і коляда, і повстанські мотиви. Під час концертів о. Мирослав й о. Роман ведуть відкритий діалог із слухачами, читають вірші Ліни Костенко, Івана Франка та поетеси із с. Вузлове Стефанії Лепех. До речі, на її вірші чимало пісень у доробку тріо.

Отець Роман Назаркевич – не лише керівник і виконавець, а й композитор, пише оригінальні мелодії також на поезії Назара Незнаного, Любові Лучкевич, Марії Баліцької та власні тексти. Є у репертуарі й пісні на слова та музику о. Мирослава Ковальчука, композитора Євгена Заставного.

Аранжування творів здійснює Юрій Антонюк, Богдан Криницький, Сергій Степанів. За дев’ять років творчого служіння отці відспівали більше п’ятисот концертів.

Тріо священиків „Новий час” своїми виступами на великих і малих сценах, часто в холодних віддалених сільських забутих людьми залах, повертає у серця впевненість, що Бог насправді любить усіх, бо Сам є безконечна Любов.