Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas
Афіша


Наш постер
Наш логотип
Наша єпархія
Одрі - міжнародні пасажирські перевезення
Рух "За тверезість"
Сайт ДивенСвіт

Портрети зблизька


romanmyroslavtaras
andrij

Андрій Антонюк – наш звукооператор

Yjurij

Юрій Ціолковський – наш водій та відеооператор

Отець Роман Назаркевич

Батьківське село отця Романа Назаркевича – с. Ременів, Кам`янка-Бузького району, що на Львівщині. Тут, у родині Стефанії та Михаїла, у листопаді 1968 року народився син.

Здібність і любов до музики спонукали юнака після закінчення восьмирічної школи стати студентом Львівського музично-педагогічного училища ім. Філарета Колесси. У 1988 р., він повертається в рідне село, щоб працювати у школі вчителем музики.

Прийнявши дар покликання до священичого стану, вступає у Львівську Вищу Духовну семінарію. У 1992р. з рук блаженнішого Мирослава-Івана Любачівського отримує ієрейські свячення. Розпочинає душпастирське служіння на парафії у сусідніх селах – Вузлове і Бабичі, водночас продовжуючи навчання в семінарії. Згодом з благословення Владики Михаїла Колтуна, єпископа Зборівського, впродовж двох років виконує обов’язки декана Радехівського деканату УГКЦ.

2010 р. – для громади с. Вузлове став особливо радісним, бо після тринадцятилітньої будівничої праці, з ініціативи о. Романа, тут освятили новий храм – «Всіх святих Українського народу» .

У співпраці з о. Андрієм Щепаном і о. Мирославом Ковальчуком у 2004р. створює тріо священиків «Новий час». Є автором і композитором більшості пісень із репертуару цього співочого самобутнього колективу.

Підримують отця Романа у творчому служінні дружина Руслана, син Маркіян, донька Леся, зять Юрій та онук Роман.

Отець Мирослав Ковальчук

Покликання до священичого стану плекається ще задовго до того, як юнак вирішує вступити до семінарії. Такою колискою духовності була сім’я Марії та Степана , де 7 березня 1965 року в с. Дмитрів Львівської обл. народився Мирослав Ковальчук.

Перші роки навчання пройшли у рідному селі, а до середньої школи у с. Вузлове щодня долав по п’ять кілометрів. Далі творча стежка простяглася до Львівського культурно-освітнього училища, де здобув фах диригента самодіяльного народного хору.

Після служби у війську залишився працювати художнім керівником сільського Будинку культури. Тоді не лише самодіяльні колективи отримали молодого наставника, але й церковний хор, який під орудою Мирослава у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього зазвучав по-новому.

Відтоді, помножуючи свої таланти, не залишає духовної пісні: був регентом, деякий час виконував обов’язки дяка, під час навчання у Львівській Духовній семінарії Св. Духа з 1993 співає у хорі, сам пише вірші та музику, згодом кілька авторських пісень ввійшло до репертуару тріо «Новий час».

Через чотири роки, у листопаді 1997, владикою Юліаном Гбуром був висвячений у сан диякона, а 13. 09. 1998р. прийняв священичі свячення з рук владики Михаїла Колтуна. Служив у парафіях Бродівського (с. Комарівка та с. Королівка) та Радехівського (с. Павлів) району. З жовтня 2011р. здійснює служіння у с. Старий Добротвір і с. Тишиця, Кам’янка-Бузького р-ну.

Повагу і втіху разом з дружиною Михайлиною приймає від двох доньок – Наталії та Марії, від зятів, Андрія та Михайла, й онуків Максима і Анни-Марії.

Отець Тарас Когут

Народився у червні 1981 року в селі Вузлове, на Львівщині в родині священика.

Хлопець ще з юнацьких років мріяв співати, тому успішно закінчив Радехівську дитячу музичну школу ім. Ігоря Білозіра. Музика надихала й зачаровувала, захоплювало, як саме виконання пісні, так і дарування радості слухачеві. Та й батько о. Володимир не забороняв суботні вечірні виступи, лише з умовою обов’язкової присутності на святій літургії у неділю.

Як син священика, вступив до Івано-Франківської Вищої Духовної семінарії. Саме там спочатку співав у хорі, а на останньому курсі навчання, у 2004 році, ініціював створення вокального гурту братів-семінаристів «Новий день». Вони того ж року записали свій музичний альбом «Дорога життя». Тема прослави Творця у пісні захопила на все життя. Та молоді мрії, служіння Богові ще й мистецтвом, здійснилися згодом, аж у травні 2012, коли став учасником тріо священиків з подібною назвою – «Новий час».

А перед цим ще було навчання в академії Св. Альфонса Лігуорі при Папському Лятеранському університеті у Римі, одруження з Галиною, з якою виховує двох синів Святослава і Дмитра та донечок Соломію і Терезу.

У 2008 отримав дияконські та священичі свячення з рук владики Михаїла Колтуна. Два роки здійснював душпастирське служіння на парафії с. Потелич, Жовківського району, зараз – у. с. Павлів, Радехівського району, Львівської області.